Повір у себе – і в тебе повірять інші

Діти з особливими потребами потребують вдвічі більше нашої уваги, турботи та піклування. Підтримка і розвиток їхньої художньо-естетичної творчості, самоствердження та реалізація талантів, залучення їх до участі у культурних заходах району та інтеграція в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей з обмеженими функціональними можливостями є метою районного конкурсу творчих робіт «Повір у себе – і в тебе повірять інші», який щороку організовує РЦСССДМ.
Цьогоріч проведення підсумків конкурсу відбувалося 12 грудня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Стара Вижівка. Приємно здивував вік учасників (а всього їх було 52) – від наймолодших школярів до старшокласників. Вони приїхали з різних куточків нашого району, мають різні уподобання, думки, мрії, погляди на життя, але усіх їх об’єднує сила волі, любов до прекрасного, творча фантазія. Результатом їхньої праці стали прекрасні роботи: малюнки, вироби з пластиліну, металу, дерева, тіста, аплікації, вишиті рушники, якими діти яскраво продемонстрували свою креативність й оригінальність.
Привітали учасників свята, яке РЦСССДМ, до слова, організовує вже 16 років поспіль, директор РЦСССДМ Петро Муравчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської РДА Валентина Яриніч, які побажали їм міцного здоров’я, успіхів, наснаги, терпіння, максимально втілити в життя свої творчі здібності.
Усі вироби юних талантів належним чином оцінені і виставлені на загальний огляд. Присутні гості, педагоги, батьки, котрі завітали на конкурс, відзначили їх естетичну самобутність і ексклюзивність. Відтак було вирішено усіх учасників нагородити цінними подарунками.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: