Правничі ігри-2019

В межах Всеукраїнського тижня права 13 грудня 2019 року у Турійському районі Волинської області відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри-2019», у якому взяли участь учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів: ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. О.С. Панасюка села Бобли, опорного закладу НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” смт Турійськ, ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Маковичі, ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Новий Двір, ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Соловичі.

Конкурс організований територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району та Турійським відділенням поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області за сприянням відділу освіти, молоді та спорту Турійської РДА, Турійської селищної ради, служби у справах дітей Турійської РДА, товариства Червоного Хреста України, керівників та представників команд навчальних закладів та небайдужих громадян.

Учасників дійства гостинно приймав територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району.

Конкурс проводили начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування Ольга Горбатюк та старший інспектор з ювенальної превенції СП Турійського ВП Юлія Кабарчук.

Старт розпочався з представлення команд. Усі учасники цікаво та оригінально розповіли про свою команду та її учасників. Другим етапом конкурсу був «брейн-ринг «Хто найрозумніший?!». Діти відповідали на правничі питання, які були поділені на 7 блоків: 1-й: Права, свободи та обов’язки людини і громадянина; 2-й: Загальна декларація прав людини; 3-й: Конвенція про права дитини; 4-й: Вгадай мелодію; 5-й: Фотозапитання; 6-й: Історія права; 7-й: Загальні інтелектуальні компетентності.

Під час проведення членами журі підрахунків результатів конкурсу начальник відділу СССДМ територіального центру соціального обслуговування Ольга Горбатюк та організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Орися Вербинська провели для дітей екскурсію, показали соляну кімнату та розповіли про корисні властивості солі. Діти побачили спортзал, спробували позайматися на тренажерах.

Переможці нагороджені дипломами та подяками за активну участь у конкурсі і солодкими подарунками.

Діти та їх наставники висловили подяку організаторам за такий чудовий захід та готовність з радістю прийняти участь у конкурсі у наступному році.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: