Представники територіального центру та пробації обговорили ключові питання взаємодії в межах підписаного Меморандуму про співпрацю

З метою реалізації спільних заходів щодо профілактики злочинності, 24 січня 2022 року відбулася робоча зустріч за участі начальника Ковельського районного сектору № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області – Валентина Карпука та начальника відділу соціальних служб територіального центру – Ольги Горбатюк. Під час зустрічі були обговорені пріоритетні напрямки взаємодії, питання активного проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності профілактичної роботи з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, створення умов для їх виправлення та ресоціалізації та запобігання скоєнню ними нових кримінальних правопорушень, а також щодо правового та соціального захисту громадян Турійської громади.

Надзвичайно гострою на сьогодні є проблема зростання правопорушень. Часто люди не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, адже закони супроводжують людину все її життя.

Важливо зазначити, що основна мета роботи із цією категорією громадян – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативних явищ та їх подолання, допомога в усвідомленні і виправленні зроблених ними помилок, пошук шляхів та методів їх подолання. А найголовніше – пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє.

Автор: Відділ СС терцентру Турійської селищної ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: