Про благодійну акцію «Поспішаймо робити добро»

Щороку в області в рамках тематичних заходів до Міжнародного дня захисту дітей проводиться благодійний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро», організований обласним відділенням Дитячого фонду України спільно з обласною державною телерадіокомпанією за активної підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Мета марафону – привернути увагу до проблем дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів і хворих. Під час заходу збирають гроші на виконання програм фонду: “Участь у долі дітей”, “Житло — сироті”, “Здорова дитина — здорова нація”, “Обдаровані діти” і “Сироти-випускники”.

Луцька районна державна адміністрація теж долучились до збору коштів. Працівники Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з спеціалістами Служби у справах дітей проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо участі в благодійній акції, спрямованій на підтримку дітей особливої долі. Зібрані кошти було перераховано на рахунок обласного відділення Дитячого фонду України.

Автор: Луцький РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: