Пробація неповнолітнього: мотивація до навчання

Ресоціалізація неповнолітніх, засуджених за скоєння злочину, є процесом реінтеграції їх у суспільство, під час якого неповнолітні мають відновити свій соціальний статус, набути якостей, необхідних для успішної правослухняної поведінки та розв’язання проблем, поновити або встановити позитивні соціальні зв’язки, включитися у навчальну й трудову діяльність.

З неповнолітнім, який перебуває на обліку Турійського РС з питань пробації, про­водиться різнопланова педагогічна та соціальна робота, що включає індивідуальні виховні бесіди, консультації, тренінги комунікативних навичок, самоконтролю, з попередження та подолання згубних звичок. До її проведення залучаються як працівники служб пробації, так і працівники соціальних служб.

5 червня 2018 року зустріч з неповнолітнім була присвячена визначенню мотивації до навчання та підвищенню її рівня. Формування повноцінної особистості має важливе практичне значення. Важливу роль у формуванні такої особистості відіграє позитивна мотивація студентів до навчання. Практичним психологом територіального центру Шадурою Оленою було проведено тест, який дає можливість визначити мотиваційну сферу студента. Отримані результати було проаналізовано та обговорено з неповнолітнім, надано рекомендації щодо підвищення його мотивації до навчання.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: