Профілактична робота

03 жовтня 2019 року працівниками Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівником служби у справах дітей Горохівської райдержадміністрації та спеціалістом з Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено роботу на території Шклинської та Скірченської сільських рад. В Шклинській та Скірченській ЗОШ проведено профілактичні заходи «Насильству – НІ!» щодо формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для сім’ї. Учні отримали тематичну друковану продукцію.
Серед населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо основних аспектів створення та функціонування прийомних і патронатних сімей.
Обстежено 4 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Перевірено умови проживання дітей, надано консультації з питань формування свідомого батьківства.
У 5 сім’ях здійснено перевірку цільового використання коштів допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів допомоги не виявлено.
Здійснено оцінку потреб демобілізованих учасників АТО, проінформовано про пільги, якими вони мають право користуватися.
Розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали щодо профілактики негативних явищ, ведення здорового способу життя, протидії торгівлі людьми, створення прийомних і патронатних сімей.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: