Профілактична робота

23 січня 2020 року здійснено плановий виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі працівниками Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівником служби у справах дітей Горохівської райдержадміністрації, старшим інспектором з ювенальної превенції ВПГУНП у Волинській області, спеціалістом з Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено роботу на території Мар’янівської, Холонівської та Звинячівської сільських рад. В Мар’янівській ЗОШ проведено профілактичні заходи «Насильству – НІ!», «Життя без насильства». Метою заходів було ознайомлення дітей з актуальною проблемою насильства у шкільному середовищі, протидія насильству в сім’ї, роз’яснення про можливі наслідки вчинення насильницьких дій та попередження їх вчинення в майбутньому.
Серед населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо основних аспектів створення та функціонування прийомних і патронатних сімей.
Обстежено 9 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перевірено умови проживання дітей, надано консультації з питань формування відповідального батьківства .
У 9 сім’ях здійснено перевірку цільового використання коштів допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів допомоги не виявлено.
Здійснено оцінку потреб демобілізованих учасників АТО, проінформовано про пільги, якими вони мають право користуватися.
Розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали щодо профілактики негативних явищ, ведення здорового способу життя, протидії торгівлі людьми, створення прийомних і патронатних сімей.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: