Профілактична робота у відділі пробації

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас молодь не усвідомлює, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право та закони супроводжують людину все її життя. Тому заступником начальника Іваничівського МРВ з питань пробації  Кондратюком Миколою Леоновичем спільно фахівцем з соціальної роботи  Іваничівського РЦСССДМ  Пасічник Ольгою Віталіївною 06.02.2018 року проведено черговий інформаційно-просвітницький захід для  молоді, яка засуджена до покарань,  не пов’язаних з  позбавлення волі. Мета такого заходу полягала у тому, щоб донести до клієнтів пробації корисну інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про своє здоров’я.

Заступником начальника Іваничівського МРВ з питань пробації  Кондратюком Миколою Леоновичем було доведено засудженим основні законодавчі зміни в Законі України «Про насильство в сім’ї». А також на заході обговорили права людини на соціальний захист і конституційні гарантії його здійснення в Україні, дотримання соціальних стандартів та нормативів.
Насамкінець важливо зазначити, що найголовніше – пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє. По завершенню заходу з кожним проведено індивідуальну роботу відповідно до їх потреб та запитів. Роздано інформаційні матеріали та буклети.

Автор: Іваничівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: