Профілактика бездоглядності

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей в зимовий період, працівниками Іваничівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталієм Марчуком та Людмилою Дищаковською  спільно з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Жанною Гринюк здійснено рейд–виїзд на територію сільських рад району. Під час проведення профілактичного заходу з’ясовано, що сім’я відмовляється виконувати рекомендації працівників соціальних служб та органів місцевого самоврядування. Батьків дітей попереджено про наслідки неналежного виконання батьківських обов’язків.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання дітей у 2-х сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо необхідності раціонального використання коштів державної соціальної допомоги та створення належних умов для проживання дітей, забезпечення харчування відповідно до віку.

Також відвідано сім’ю, в якій попередньо вилучено малолітню дитину. Встановлено, що мати частково навела лад в будинку, придбала продукти харчування, вставила скло у вікні. На момент обстеження ознаки алкогольного сп’яніння у матері відсутні. Питання доцільності повернення хлопчика матері буде винесено на засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

 

Автор: Іваничівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: