Протидія торгівлі людьми

Сьогодні, Юлією Кравчук – фахівцем із соціальної роботи  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в Іваничівському МРВ «Центр пробації» у Волинській області було проведено «День соціального працівника». Із звільненими від покарань з випробуванням або умовно-достроково, відбулася профілактика «Протидія торгівлі людьми».

Поінформовано про основні небезпечні моменти влаштування на роботу за кордоном. Рекомендовано  постійно телефонувати рідним у домовлений день та час. Заздалегідь домовлятися про  «кодове слово» у розмові, на випадок, якщо ви не зможете вільно розмовляти по телефону, перебуваючи під чиїмось наглядом. Зробити та тримати при собі копії національного та закордонного паспортів. Це все значно спростить процедуру відновлення документів для повернення в Україну. Не ставити себе в залежне положення, приймаючи подарунки або позичаючи гроші.

Якщо Ви опинилися у скрутному становищі за межами України, звертайтеся за допомогою до:

  • Посольства або Консульства України у країні Вашого перебування, де Вам допоможуть отримати документи, що засвідчують Вашу особу, і повернутися на Батьківщину.
  • Національного товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, де Вам можуть надати можливість відновити зв’язок з рідними та повідомити їм про своє скрутне становище.
  • Міжнародних, громадських, благодійних організацій, ЛА СТРАДА, де Ви також зможете отримати допомогу та підтримку.
  • Заздалегідь підготуйте та тримайте при собі перелік організацій, із зазначенням адреси та номерів телефонів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми.

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: