Прийомна сім’я взяла на виховання троє дітей

Прийомна сім’я Сиротюків успішно функціонує з 2012 року. Подружжя вже виховало двох прийомних дітей і доклало максимальних зусиль для повноцінного фізичного, психологічного, соціального розвитку своїх вихованців. Відповідно до розпорядження голови Старовижівської РДА від 20.03.2018 року № 167 у прийомну сім’ю довлаштували трьох діток, позбавлених батьківського піклування, котрі опинилися без батьківської уваги та опіки через асоціальний спосіб життя біологічних батьків.

РЦСССДМ веде соціальне супроводження цієї сім’ї. Хочемо подякувати Любові Вікторівні та Івану Степановичу за добру справу, людяність і доброту. Адже надзвичайно приємно, що є такі небайдужі та чуйні люди.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді принагідно нагадує: усі, хто має бажання взяти на виховання дитину у свою родину, можуть звертатися за детальною інформацією та консультацією за адресою: смт Стара Вижівка, вул. Соборності, 3а, тел. 3-01-51.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: