Привітали пацієнток пологового відділення ЦРЛ з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Сонцесяйний, квітучий і зелений травень – найкрасивіша весняна пора. Саме цього місяця ми маємо такі особливі родинні свята, як День матері та Міжнародний день сім’ї. З нагоди їх відзначення районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14 травня завітав у ЦРЛ, відвідав щасливих матусь та жінок, котрі ще тільки очікують появи маляти на світ, і вручив 12 подарункових наборів.

Новоспечених і майбутніх матерів від щирого серця вітав директор РЦСССДМ Петро Муравчук, котрий побажав їм здоров’я, життєвої мудрості, миру і достатку, наснаги і витримки, радості і злагоди та додав, що родина, як відомо, є міцною опорою, котра надійно підтримує людину та є щитом від усіляких негараздів, а мама – найрідніша та найдорожча людина, яка для кожної дитини є янголом-охоронцем.

До теплих привітань долучилася завідувач пологового відділення Світлана Ющик, яка зазначила, що важливо, аби поруч був коханий чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які проблеми, тоді кожний новий день даруватиме лише радість, впевненість та душевний спокій, а також радила прийти хоча би ще раз за сином чи донечкою.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: