ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Днями в управлінні соціального захисту населення відбулось засідання комісії з питань включення санаторіїв до переліку суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС.

Визначено санаторії, що надаватимуть відповідну реабілітацію, а саме:

– санаторій „Лісова пісня” Волинської області,
– ДП ”Клінічний санаторій „Авангард” Вінницької області,
– ДП ”Південь-Курорт-Сервіс санаторій „Орізонт” Одеської області,
– ДП„Санаторій ”Моршинкурорт” ПрАТ ”Укрпрофоздоровниця” Львівської області.
Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбір методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу(терапія); групову терапію; психологічну корекцію та проектування майбутнього; профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.
Для того, щоб скористатись реабілітаційними послугами, необхідно подати до управління соціального захисту населення (замовника послуг) за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) заяву, до якої додаються:

копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.


Місце проходження реабілітації (санаторій) заявник обирає самостійно з числа вищезазначених та повідомляє про своє рішення управління соцзахисту населення. Після чого укладається тристоронній договір (управління, санаторій, заявник) для проходження реабілітації.
На 2020 рік виділено 126819 тис.грн., що передбачає проходження даної реабілітації орієнтовно 11 чоловік з числа учасників АТО/ООС.
Виплата грошової компенсації вартості проїзду до санаторіїв та назад відшкодовується учасникам антитерористичної операції відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 року № 528.

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: