Робоча зустріч

11 жовтня 2018 року відбулася робоча зустріч представника Камінь-Каширського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Шуміка Ігора, начальника Камінь-Каширського бюро правової допомоги Бондар Інни, начальника Камінь-Каширського РВ ДРАТС Чоп  Іриною та фахівцем із соціальної роботи Камінь-Каширського РЦСССДМ Поповичем Богданом.

Метою зустрічі було обговорення плану спільних заходів щодо забезпечення права осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних до позбавлення волі та  перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації, на безоплатну правову допомогу.

Учасники зустрічі домовилися про підписання спільного Меморандуму між Камінь-Каширським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області та Камінь-Каширським бюро правової допомоги для реалізації заходів щодо забезпечення права різних категорій засуджених на безоплатну правову допомогу.

В рамках спільного плану заходів передбачено створення в приміщенні сектору з питань пробації дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, яку будуть надавати адвокати згідно попередньо затверджених заходів.

 

Автор: Камінь-Каширський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: