Робота в громаді

13 червня 2018 року відбувся спільний виїзд працівників Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» та Маневицького районного сектору з питань пробації у сім`ї Оконської  сільської ради, з метою проведення профілактичної роботи та проведення перевірок цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

В ході роботи були відвідані сім`ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проведено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Перевірено умови проживання дітей, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим  соціальним середовищем.

На території сільської ради були розміщені інформаційно-довідкові листки про розвиток сімейних форм виховання в Україні та проведена інформаційна кампанія з пошуку кандидатів в прийомні батьки та батьки-вихователі.

Автор: Маневицький РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: