Сімейні цінності очима молоді

 

15 травня у Міжнародний день сім’ї у Волинському обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відбулася тематична дискусія «Сім’я очима молоді».

Дітям, що виросли поза сім’єю, важко усвідомити якою ж має бути справжня здорова та щаслива родина, де панує любов, злагода і взаєморозуміння. Метою цього заходу було поглибити знання молоді про сім’ю, проблеми та умови її становлення.

Усі присутні погодилися, що сім’я, родина – найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим і повноцінним. Але це і  велика відповідальність та щоденна праця над побудовою стосунків між чоловіком та дружиною, вміння долати перешкоди та труднощі разом, поважати один одного, незважаючи на образи.

«Найголовніше  – мати здоров’я та сім’ю» – наголошували виступаючі. І це правильно, адже кожен  розуміє, що тільки в дружній родині виростають щасливі діти, які вміють долати перешкоди та досягати мети свого життя. Приємно, що наші вихованці мріють створити такі сім’ї і бути прикладом для наслідування своїх дітей.

Загалом обмін думками виявився дуже корисним, актуальним і цікавим для всіх учасників заходу і дав ще більш інформації педагогам для підвищення якості надання соціальних послуг молоді в подальшому

Автор: Волинський обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Пов'язані матеріали:

Читайте також: