Скажемо «НІ!» торгівлі людьми

28 липня в рамках інформаційної декади протидії торгівлі людьми в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для громадян, які зареєстровані в службі зайнятості. Адже найефективніший захист інтересів людини у сфері зайнятості та відносинах із роботодавцем – правова поінформованість.

До заходу долучилися Ольга Горбатюк – начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг) Турійського району та провідний юрисконсульт філії Тетяна Бортнічук.

Під час зустрічі обговорили дуже важливі теми: власна безпека, честь та гідність людини, надання допомоги й захисту постраждалим особам тощо. Учасники отримали інформаційні буклети з контактними телефонами «гарячих» ліній з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Людина в сучасному світі не може бути товаром і саме тому 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: