Соціальна робота

27 травня 2020 року Горохівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно зі службою у справах дітей, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено профілактичну роботу. Перевірено умови утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.
З батьками проведено бесіди щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьками від виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність згідно чинного законодавства. Наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.
У сім’ях здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів допомоги не виявлено.
Проведено оцінку потреб демобілізованих учасників АТО, проінформовано про пільги, якими вони мають право користуватися.
Здійснено екстрений виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі. В ході роботи з сім’єю, в якій було вчинено насильство, проведено інформаційно-роз’яснювальну та консультативну роботу щодо недопущення та усунення чинників, що спричиняють виникнення і поширення негативних явищ та складних життєвих обставин.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: