Соціальна робота

Горохівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує допомагати тим, хто потребує підтримки. Найбільш соціально вразливими є сім’ї з дітьми, де батьки з певних причин (алкоголізм, безробіття, через хворобу, малозабезпеченість) не можуть забезпечити належного виховання та догляду за дитиною, ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
22 червня 2020 року фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» (керівник – Людмила Лонюк) було вручено продуктові набори 5 сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.
Спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації проведена роз’яснювальна робота з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків. Дорослим наголошено на необхідності створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині. Особлива увага зверталася на організацію безпечного дозвілля дітей під час літніх канікул, надано інформацію про COVID-19, його симптоми та шляхи поширення.
З метою контролю використання коштів державної соціальної допомоги, здійснено вибіркову перевірку цільового використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини у 4 сім’ях. Фактів неналежного використання допомоги не виявлено.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: