Соціальна робота на території Мирківської та Рачинської сільських рад

Горохівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно надає соціальні послуги сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, сприяє у задоволенні соціальних потреб. На сьогодні найбільш соціально вразливими є сім’ї з дітьми, де батьки з певних причин (через хворобу, малозабезпеченість, безробіття, алкоголізм) не можуть забезпечити належного утримання, догляду за дитиною, та сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Під час роботи з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки досить часто виникає потреба у наданні найнеобхідніших речей. З цією метою при Горохівському РЦСССДМ діє кабінет «Турботи», в якому кожен має можливість отримати допомогу (одяг, взуття, текстиль, іграшки).
Фахівцем із соціальної роботи Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 15 жовтня 2019 року спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації проведено роботу на території Мирківської та Рачинської сільських рад. З усіма батьками була проведена профілактично – роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків. Дорослим було наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: