Соціальна робота на території Старовижівської ОТГ

4 вересня 2019 року відділом СССДМ територіального центру було здійснено планове відвідування сімей, що знаходяться на обліку ВСССДМ та перебувають у складних життєвих обставинах у селах Борзова, Седлище (Старовижівської ОТГ) та Буцинь (Старовижівського району). Комісією у складі – начальника відділу СССДМ, провідного фахівця відділу СССДМ та головного спеціаліста УСЗН було здійснено оцінку потреб сімей, перевірку матеріально – побутових умов проживання та перевірку цільового використання державних допомог.

Батькам була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків та наголошено про необхідність створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.
З метою попередження будь-яких форм насильства у сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини, проведено роботу щодо недопущення та усунення чинників, що спричиняють виникненню і поширенню негативних явищ. Здійснено вибіркові перевірки (4 сім’ї) щодо раціонального використання державної допомоги сім’ям з дітьми. Фактів неналежного використання допомоги не виявлено.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: