Соціальна робота в громаді

8 листопада фахівці Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели соціально-профілактичну роботу на території Носачевичівської сільської ради.

Соціальні працівники здійснили вибіркове обстеження у 5 сім’ях (13 дітей) з метою контролю використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини. В однієї сім’ї (4 дітей) та в двох осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах проведено оцінку потреб дітей у соціальних послугах.  В ході здійснення соціальної роботи із сім’ями/особами перевірено умови їхньої життєдіяльності, надано соціально-психологічні консультацій щодо виховання дітей, інформування батьків з питань формування усвідомленого батьківства, попередження насильства в сім’ї, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим  соціальним середовищем.

В загальноосвітній школі І-ІІ ст. с.Носачевичі проведено профілактичний захід  на тему: ” Конфлікти та шляхи їх подолання”   для    учнів  старших  7-9 класів.  Захід проходив у форматі тренінгового заняття, у якому взяло участь 20 учнів. Під час заняття розглянули позитивні та негативні сторони конфлікту, за допомогою психологічних ігор засвоїли стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях.

Автор: Рожищенський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: