Соціальна робота в населених пунктах району

Працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації та інспектором поліції Горохівського ВП ГУНП у Волинській області 04 жовтня 2018 року здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах та сімей учасників АТО на території Берестечківської міської, Лобачівської, Смолявської, Пісківської сільських рад. Відвідано 5 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків. Перевірено умови утримання та виховання дітей у зазначених сім’ях.
Соціальні працівники здійснили вибіркове обстеження у 7 сім’ях з метою контролю використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини. В ході здійснення соціальної роботи із батьками перевірено умови їхньої життєдіяльності, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя.
Також, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо основних аспектів створення прийомних і патронатних сімей серед різних категорій населення, не байдужих до долі тих, хто поряд.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: