Соціально-профілактична робота на території Дольської та Люб’язівської сільських рад Любешівського району

13 вересня працівниками  Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації провели соціально-профілактичну роботу на території Дольської та Люб’язівської сільських рад.

Соціальні працівники здійснили обстеження у 4 сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено оцінку потреб дітей у соціальних послугах. В ході соціальної роботи із сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах проведено бесіди щодо формування навичок самообслуговування, догляду та виховання дітей, забезпечення сім’ї належним одягом та продуктами харчування, щодо особливостей розвитку сім’ї та сімейних стосунків та щодо шкідливості вживання алкоголю.

В  загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Дольськ було проведено профілактичний захід  на тему: “Шкідливі звички” для    учнів  старших  класів. Також було розповсюджено 30 листівок “Правда про тютюнопаління (це має знати кожен)”, 40 листівок “Живи – захисти своїх дітей від ВІЛ/СНІДУ”, 40 листівок “Віл через дружбу не передається”.

Автор: Любешівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: