Соціально-профілактична робота на території Старовижівського району

8 жовтня 2019 року працівниками відділу СССДМ проведено соціально-профілактичну роботу на території Старогутівської сільської ради. Фахівці відділу спільно із головним інспектором УСЗН обстежили житлово-побутові умови у 6 сім’ях: з яких 4 сім’ї перебувають на обліку відділу, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах та 2 сім’ї, які отримують державну допомогу при народженні дитини. Фактів використання коштів не за призначенням та порушення умов для повноцінного утримання і виховання дітей не виявлено. Також, перевірено використання запровадженої з 01.04.2019 року допомоги багатодітним сім’ям (у розмірі 1700 грн. на третю і кожну наступну дитину віком до 6 років) у 2 сім’ях, фактів нецільового використання коштів теж не було.
З батьками проведено роз`яснювальну роботу стосовно забезпечення належних умов для проживання дітей, ведення здорового способу життя, надано консультації з питань належного виконання батьківських обов’язків, неприпустимості вчинення насильства в сім’ї.
Після відвідування сімей, було здійснено візит до Старогутівської загальноосвітньої школи I-III ст., де із соціальним педагогом, обговорено ряд питань щодо найбільш хвилюючих проблем учнів, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: