“ТАТО ВАМ – НЕ МАМА”

З 3 по 16 червня серед жителів Ратнівщини проходив фотоконкурс, присвячений Дню батька «ТАТО ВАМ – НЕ МАМА». Конкурс відбувся з ініціативи Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді з метою утвердження сімейних цінностей  та привернення уваги громадськості до ролі батька в сім`ї. Головна умова конкурсу – сімейне фото тата з дітьми від 0 до 18 років.

 За першість в конкурсі змагалися 16 учасників, жителів смт. Ратне та району. Переможці конкурсу обиралися шляхом голосування на офіційній сторінці Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в соціальній мережі Facebook. 16 червня було визначено імена переможців. Ними стали Никитюк Олександр (1 місце), Бурко Назар (2 місце) та Козюпа Вадим (3 місце) разом зі своїми донечками.

Днями в стінах районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулося підведення підсумків конкурсу. Сюди переможці завітали разом з своїми дружинами та дітками. Директор центру Ірина Костючик подякувала усім  за активну участь, привітала з перемогою та побажала сімейного затишку, міцного здоров`я та оптимізму, а на завершення вручила пам`ятні подарунки. 

Автор: Ратнівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: