«Телефон Довіра» «Права громадян України».

Напередодні Дня Незалежності в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради працювала гаряча лінія «Телефону Довіри» 716 772 «Права громадян України».

Упродовж двох годин на гарячу лінію надійшло 15 дзвінків від лучан. Людей цікавило: призначення та виплата соціальних допомог малозабезпеченим та багатодітним сім’ям; при народженні дітей; одиноким матерям; призначення субсидій; захист прав дітей при розлучені батьків, процедура усиновлення; зайнятість населення; організація професійної підготовки та перепідготовки учасників АТО; навчання дітей, які потребують соціальної допомоги та реабілітації; надання підтримки та допомоги для вирішення сімейних негараздів.

Консультації на гарячій лінії надавали фахівці з департаменту соціальної політики, служби у справах дітей, управління освіти, Луцького міського центру зайнятості.

Довідково: Телефон Довіри Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 716 772 – працює (понеділок – четвер) з 8.30 до 17.30 п’ятниця – з 8.30 – до 16.15. За цим номером можна безкоштовно отримати консультації психолога, педагога та юриста.

Автор: УСССДМ Луцької міської ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: