Тематичний захід ” Насильству – Ні! “

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 5 грудня 2019 року  у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  відбувся тематичний захід «Насильству – Ні!», з переглядом документального фільму «Жінки, яких б’ють».

Адже насильство в сім’ї є величезною проблемою державного значення. Про її масштабність і гостроту свідчать результати соціологічних досліджень, міжвідомча статистика та дані громадських організацій, тощо.

На захід були запрошені представники поліції, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, трудовий колектив територіального центру.

Працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Хвищук та Ольга Лавриненко розповіли присутнім про проблеми, які спричиняє насильство у сім’ї, його форми, оскільки тема домашнього насильства є досить важливою у нашому суспільстві.

Автор фільму Вадим  Кастеллі   у фільмі «Жінки, яких б’ють» зізнається, що ніколи не зрозуміє жінку, яка погоджується на принизливі стосунки і терпить фізичне насильство. Але куди піти жертві?  Притулки для жінок існують, однак  їх обмаль та й термін перебування у них обмежений.

Обговорення  проблеми  насильства серед жінок  та чоловіків  дуже важливе, бо попередити насильство легше, ніж боротися з ним.  Ініціатори проведення заходу   закликали жінок не мовчати, а відверто розповідати про факти наруги над ними. Адже мовчанка лише посилює  невпевненість та допомагає насильнику діяти більш агресивно та безкарно.

Пеший заступник голови райдержадміністрації Наталія Сафронова наголосила, що нам необхідно перебороти усталену думку, що сімейне насильство  – це внутрішні справи сім’ї. Громадськість, правоохоронні органи повинні рішуче реагувати навіть на найменші прояви насильства щодо жінок, дітей, людей з обмеженими можливостями.

 

Автор: Відділ СССДМ територіального центру Локачинського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: