Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, що має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Офіційна статистика не дає чіткого уявлення щодо масштабів цього явища і точну кількість жертв, оскільки це явище складно відслідкувати. Злочинці використовують безліч форм його  і методів. Крім того, більшість постраждалих не звертаються по допомогу через страх покарання, осуд або просто не мають можливості це зробити.

З метою формування уявлень про торгівлю людьми та її форми, розвитку навичок безпечної поведінки, підвищення рівня правових знань 5 серпня 2019 року проведено груповий захід та індивідуальне консультування для умовно засуджених осіб. Захід відбувся в рамках співпраці між відділом СССДМ територіального центру та Турійським РС філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області. Горбатюк О.І. наголосила присутнім, що задля власної безпеки працевлаштування за кордоном має бути офіційним, а про місце знаходження необхідно повідомляти близьке оточення. Всі присутні отримали тематичні  брошури, листівки.

Досить часто, мріючи про краще життя для себе та своєї родини, особа не замислюючись хапається за привабливу пропозицію високооплачуваної та нелегальної роботи за кордоном. Але така необдумана поведінка може призвести до ще гіршого фінансового стану та втягнення в борги, втрати здоров’я або летальних наслідків.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: