У Ковелі батькам розповіли, як уберегти дітей від участі у небезпечних іграх

Останнім часом на Волині загострилась ситуація через діяльність у соціальних мережах небезпечних груп.

Аби попередити випадки самогубств серед неповнолітніх, працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей разом з центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділом превенції Ковельського відділу поліції проводять інформаційні заходи. Днями у НВК «ЗОШ №13-колегіум», НВК «ЗОШ №11-ліцей», ЗОШ №2 та ЗОШ №12 під час батьківських зборів було організовано тематичний відеолекторій та лекцію.Є певні ознаки за якими рідні можуть дізнатися,чи захоплюється дитина небезпечними іграми. Вона стає байдужою до улюблених занять, зникає апетит, змінюється графік сну, трапляються випадки втечі з дому,виникає байдужість до свого зовнішнього вигляду, різко змінюється поведінка.
У зв’язку з цим батькам рекомендується:
– приділяти більшу увагу психологічному стану своїх нащадків;
– звертати увагу на їхнє коло спілкування;
– намагатися зайняти вільний час спортивними або культурними секціями;
– частіше розмовляти з дітьми, аби вони змогли довіряти (таким чином легше буде контролювати облікові записи в соціальних мережах).
Просимо негайно реагувати на зміни у поведінці підлітків, а у випадку виявлення схожих симптомів терміново звертатися у відповідні служби:
– відділ протидії кіберзлочинам у Волинській області Поліського управління кіберполіції Національної поліції України або у Ковельський відділ поліції – 102,
– міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Незалежності, 73, каб.106, тел.6-17-48),
– служба у справах дітей (вул. Незалежності, 73, каб.107-108, тел.6-17-24).

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: