У Ковелі діти здійснили мандрівку за щастям для себе, рідних і хворої Настуні Абрамчук

 

Минулої неділі міський парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки наповнився дзвінким дитячим сміхом та енергійною музикою.
Маленькі ковельчани разом з батьками та бабусями взяли участь у сімейній пізнавально-ігровій програмі «Захисти своє щастя», яку організували та провели громадська спілка «Волинь – територія життя» разом з клубом «Капітошка» за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і ГО “ВЕЛИКА ІДЕЯ”.
Завдяки тематичній виставі “Перемога Миколки” від студії лялькового театру клубу “Капітошка” хлопчики й дівчатка зрозуміли, що означає бути щасливим. Пізніше дітвора малювала на асфальті “щастя у подарунок для рідних”. Під час флешмобу з повітряними кульками “Відпусти мрію в небо” було зачитано Декларацію дітей України, звернення до батьків і юні ковельчани дружно випустили у простір свої задуми і бажання.
Далі усі гуртом вирушили в імпровізовану мандрівку – гру “Подорож за щастям”. Зупинялись на станціях “Стану кращим”, “Щастя в праці”, “Щастя в любові”, “Купи щастя”, “Будь щасливим”. На станції “Купи щастя” дітям показали, що його можна “придбати”. Організатори розповіли, що для батьків маленької ковельчанки Анастасії Абрамчук, хворої на рак, життя донечки – найбільше щастя і разом з ГО “ВЕЛИКА ІДЕЯ” закликали пожертвувати кошти на її лікування .

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: