У Ковелі до вишивання велетенської сорочки уже долучились 11 колективів

У Ковелі триває робота над реалізацією проекту “З Батьківщиною в серці”, який започаткували ГО «Велика ідея», за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Впродовж чотирьох місяців до вишивання велетенської сорочки з національними волинськими орнаментами для монумента Тарасу Шевченку уже долучились 11 колективів. Серед них – міськрайонного центру зайнятості, фінансових управлінь виконавчого комітету міської ради та райдержадміністрації, МРВ з питань пробації, отоларингологічного відділення Ковельського МТМО, батьки та працівники ДНЗ №4, №10, №11, Дубівської ЗОШ, учні НВК №11. У позаробочий час до справи приєдналися представниці Ковельського відділу поліції.

Зараз до створення манжету задіяні колектив ДНЗ №11 та батьківська спільнота.

Продовжується робота і над крайкою довжиною понад 8 метрів. Цю важливу місію, за задумом команди організаторів проекту, виконають школи Ковеля. Кожен учнівський колектив разом з вчителями розробляє та наносить на полотно індивідуальний візерунок вздовж усієї крайки. У цьому процесі вже взяли участь: ЗОШ №1, №2, СШ №3. Нині втілюють творчий задум учні Ковельської міської гімназії, звідки естафету передадуть до ЗОШ №5.

Кожен учасник проекту залишає запис у книзі “Етикетка до вишиванки”.

Щиро дякуємо усім, хто підтримує проект та наносить на
полотно хрестики з побажаннями миру та процвітання Україні.

За детальною інформацією та для участі у вишиванні звертайтесь у міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб 106), тел. 6-17-48.

Нагадаємо, що партнерами проекту “З Батьківщиною в серці” є: Ковельська міська рада, Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головна кравчиня — Лущенкова Алла (МПП “Фірма Аліса”), вишивальниці — Габрилевич Ніна (Ковельська філія “Союзу українок”) і Руднік Ольга, студія дизайну свят “Купідон”, магазин “Тканини. Фурнітура. Рукоділля” (підприємець Давидюк Ірина), Ковельський міськрайонний центр зайнятості.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: