У Ковелі міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надав допомогу та послуги 189 родинам

За перше півріччя 2017 року працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали послуги 189 родинам. З них: 58 – перебувають у складних життєвих обставинах, 10 – одинокі матери, у 16-ти є алкозалежні члени сім’ї, у 48-ми – непрості міжосібні стосунки, у 27-ми проживають громадяни, які мали проблеми з законом, в 11-ти – інваліди, в 6-ти – опікуни, в 65-ти – учасники АТО, 22 отримують державну допомогу при народженні дитини.
Проведено три засідання дорадчого органу, у ході яких розглянуто 36 справ ковельчан, в яких виникли серйозні проблеми.
Організовано 37 інформаційно-просвітницьких заходів, а саме: лекцій-бесід щодо влаштування в родини дітей-сиріт, відеолекторіїв з питань попередження торгівлі людьми, небезпечних ігор в інтернеті, майстер-класу з виготовлення вітальних листівок, конкурсу малюнків та творчих робіт за участю юних ковельчан з обмеженими фізичними можливостями “Повір у себе і в тебе повірять інші”.
Працівники Центру долучилися до підготовки та реалізації в Ковелі національного проекту “Місто професій” та пізнавально-розважального заходу “Країна здоров’я”. Близько шести тисяч міських мешканців різного віку взяли участь у цих програмах.
Спільно з релігійною громадою проведено благодійний концерт, де зібрано кошти на лікування дитини з особливими потребами, а також акцію, спрямовану на підтримку малюків з малозабезпечених родин.

Тетяна Медвєдєва, директор Ковельського міського
центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: