У Ковелі напередодні Дня знань організували зустріч з дітьми загиблих Героїв

Осіння пора – радісна й сумна водночас: незабаром 1 вересня – День знань, але разом з тим, закінчились літні канікули.

Учора в культурно-просвітницькому центрі організували зустріч з дітьми загиблих Героїв. 16 хлопчиків і дівчаток різного віку, в тому числі і дошкільнята, зі своїми рідними прийшли на урочисте дійство, приурочене початку нового навчального року.

З настановами та щирими зиченнями до присутніх звернулася секретар міської ради Віра Федосюк. Вона побажала діткам та усім присутнім міцного здоров’я, злагоди, успіхів, натхнення.

Настоятель Благовіщенського собору УПЦ КП отець Василь Мичко  благословив школярів і також надав матеріальну допомогу.

Спілкування продовжилось за солодким столом. Було приємно спостерігати за усміхненими обличчями дітей. Організатори заходу намагались віддати частинку свого душевного тепла мамам, на плечі яких лягли усі труднощі виховання.

Приємно, що окрім міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до цієї чудової акції долучились й інші небайдужі люди, таким чином засвідчуючи свою шану та підтримку.

Магазин “Світ канцелярії” під керівництвом директора Тетяни Конашенко з великою радістю щороку допомагає формувати шкільні набори для цих дітей. Там ретельно добирають кожну дрібничку, аби всі хлопчики й дівчатка були задоволені.

Рідні загиблих учасників антитерористичної операції долучились до мітингу з нагоди третьої річниці трагедії під Іловайськом та спільно з його учасниками вшанували пам’ять полеглих земляків.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: