Важливо як ніколи

Вся радість життя вміщується в усмішці дитини. Що може бути прекрасніше яскравих емоцій? Діти – наше щастя і сенс життя.
Напередодні Міжнародного дня захисту дитини, який відзначається щорічно 01 червня, працівниками Територіального центру та Турійська районна філія Волинського обласного центру зайнятості, було проведено тематичний захід: «Важливо як ніколи».
В теплій та дружній атмосфері дітки взяли участь в національному флешмобі #подарунокдругу. Артерапія допомагає віднайти психологічну рівновагу. Малювання –чудовий спосіб зняти стрес. Дітки намалювали різноманітні подарунки, які хотіли подарувати своїм новим друзям з різних куточків України.
Цікаві завдання, підготували колеги з Турійська районна філія Волинського обласного центру зайнятості. Поговорили про майбутнє, про професіі, котрі імпонують. Учасників заходу чекали призи!
Маленькі відвідувачі нашого заходу, побували в соляній кімнаті, тренували м’язи у спортивному залі, куштували кисневу пінку. Не обійшлося свято без «Ой, у лузі червона калина» та гімну нашої України-неньки – зірками караоке стали наші маленькі друзі. Не тільки дітки отримали від нас подарунки, а й ми, працівники Територіального центру: чудові малюнки на асфальті радуватимуть ще довго.
Усі зарядились позитивною енергією.
Батькам малюків було надано психологічні поради, як допомогти дитині у воєнний час, адже це “важливо як ніколи” чути і допомагати пережити нелегкі часи разом.
День захисту дитини – це не лише веселе свято, це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.

Автор: Відділ СС терцентру Турійської селищної ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: