Відеолекції про ВІЛ/СНІД для вихованців Ковельської виховної колонії

Тісна співпраця міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Ковельського медичного коледжу вже кілька років поспіль дає можливість реалізовувати актуальні та цікаві проекти. Вони сприяють обізнаності різних верств населення, а особливо молоді, у таких важливих для здоров’я темах як: «ВІЛ/СНІД», «Туберкульоз», «Репродуктивне здоров’я жінки», «Вплив алкоголю та наркотичних речовин на організм людини» та інших.

Нещодавно вихованці Ковельської колонії мали можливість стати активними слухачами досить інформативної відеолекції про СНІД, яку підготувала Ірина Мизовець, лікар-інфекціоніст, викладач медичного коледжу. Ірина Олексіївна висвітлила злободенність питання, оперуючи новими фактами про вірус імунодефіциту людини, поділилася досвідом роботи у цьому напрямку, розповіла про перебіг захворювання та шляхи інфікування, а також , як потрібно себе вести, аби вберегтись від небезпечного та невиліковного захворювання.

Юнаки також переглянули пізнавальні соціальні відеоролики. Вдало підібраний матеріал дозволив його легко сприйняти і засвоїти. Кожен присутній міг отримати повну та вичерпну відповідь на питання, що його цікавило. Приємно, що молоді люди не соромилися запитувати та прагнули якомога більше дізнатися про недугу. Ірина Олексіївна, маючи неабиякий педагогічний талант, зуміла зацікавити хлопців і переконати у важливості здорового способу життя.

Завершилась зустріч аплодисментами слухачів та особистою подякою заступника начальника колонії Юрія Філаретова за змістовну та пізнавальну лекцію.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: