Відкрите та ефективне спілкування

27 листопада 2020 року в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» на базі Турійської районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області проведено тематичний захід за участі неповнолітнього, який перебуває на обліку.
Участь у заході взяли представники Турійського РС філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області та відділу СССДМ територіального центру.
Підлітку було роз’яснено поняття “насильства” та його видів, ознайомлено з законодавством, яке гарантує права дітей на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів. Також було зазначено, що держава здійснює захист дитини від усіх форм насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці, у тому числі з боку батьків або осіб, які їх замінюють, вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей. Після спілкування було надано пам’ятки та буклети з даної тематики. Спеціалістами запропоновано психологічну допомогу та підтримку у разі необхідності.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: