ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

Щороку 10 грудня Україна та увесь світ  відзначають Міжнародний День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини.
На сьогодні  дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та  суспільством. Права людини не даруються державою, а належать кожному від народження. Всі права людини – громадянські, політичні, економічні, соціальні є універсальними, неподільними,  взаємозалежними та взаємопов’язаними. Вони є основою людського існування  та розвитку. Визначаючи універсальні  міжнародні стандарти  прав людини ООН, встановила, що вони не можуть залежати від кордонів і повинні бути однаково  забезпечені на різних континентах.
У Нововолинському міському центрі соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді Ви можете отримати консультування щодо позитивного вирішення таких проблемних питань, як  запобігти гендерному та  домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей. У рамках акції «16 днів  проти насильства» сім’ям,  які опинились у складних життєвих обставинах, роз’яснено їх права та обов’язки щодо виконання ними батьківських обов’язків.

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: