Вулична акція “Хода за свободу”

У рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у центрі Луцька пройшла вулична акція «Хода за свободу», яка покликана привернути увагу населення до проблем рабства.

Захід відбувся у четвер, 18 жовтня, за участю студентів, громадських організацій та державних соціальних структур. Така акція в Луцьку проводиться вже п’ятий рік поспіль.

Організаторами є: департамент соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації, Волинський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і інші суб’єкти взаємодії з протидії торгівлі людьми.

Загалом в міській акції взяли участь близько 300 людей. Серед них молодь, небайдужі лучани та гості міста.

Учасники вуличної акції двома колонами пройшли проспектом Волі та вулицею Лесі Українки.

Близько 13-ої години обидві колони розпочали ходу від Луцького медичного базового коледжу та Луцького педагогічного коледжу. Учасники мовчазної акції йшли з чорними парасольками , на яких був напис «WALKFORFREEDOM»,  також учасники ходи роздавали перехожим листівки з інформацією про торгівлю людьми.

Кінцевою зупинкою ходи став Театральний майдан, де молодь утворила коло і декілька хвилин мовчки стояла , взявшись за руки. Цим мовчазним протестом учасники ходи ще раз привернули увагу до проблеми торгівлі людьми.

Такі ж акції одночасно проходили в інших містах Волині та районних центрах.

Автор: Волинський обласний ЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: