Вулична акція “Ми проти насильства”

З метою привернення уваги громадськості до проблем щодо подолання насильства в сім’ї, підвищення рівня обізнаності населення та формування свідомості мешканців Камінь-Каширського району  щодо нетерпимого ставлення до насильства, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», 27 листопада 2018 року фахівцями Камінь-Каширського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було  проведено вуличну акцію «Ми проти насильства!».

Під час заходу фахівцями центру було надано індивідуальні послуги з питань попередження насильства в сім’ї та жорсткого поводження з дітьми. Також близько 60 учасників отримали листівки «Домашнє насильство – це злочин», «Абетка виживання» та інформацію про установи, де можна отримати допомогу, знайти захист від кривдника. Адже найчастіше, жертва сімейного насильства мовчить про свою біду та надалі потерпає від знущань.

Тому, одним із пріоритетних завдань Центру є інформування населення про те, що наслідки насильства можуть бути непередбачуваними, а знання про захист своїх прав та про установи, які допомагають в цій справі, можуть захистити від непоправного.

 

Автор: Камінь-Каширський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: