Виставка “Барви життя”

В рамках Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства » в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Локачинської РДА відбулась виставка мистецьких виробів « Барви життя». Адже в період кампанії входить важлива дата – 3 грудня, коли  відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

Метою цього заходу є «відкриття» суспільству талановитих людей, які заслуговують на визнання, увагу і повагу до себе.

На виставці були представлені роботи обдарованих майстрів  – людей з обмеженими фізичними можливостями.

Адже творчість – це засіб, за допомогою якого людина, розмовляє з навколишнім середовищем, говорить те, що неможливо сказати словами або показати рухами. Візерунки, кольори, бісер, нитки, дерево…, – все це «слова» за допомогою яких творча людина розповідає, що в неї на душі, як вона бачить світ, що вона відчуває.

В той час, коли митець бачить або чує реакцію на свій твір, він почуває себе реалізованим і потрібним суспільству. Це вкрай необхідно людям з вадами здоров’я, саме вони найбільш вразливіші, а тому потребують особливої уваги та ставлення до себе. І, коли їх творіння подобається – це надихає, вселяє впевненість.

Кожен, хто завітав на виставку, поринув в атмосферу творчості та гарного настрою,  відчув неповторну людську  жагу до життя і краси, отримав заряд позитивної енергії.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру Локачинського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: