Європейський день протидії торгівлі людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

18 жовтня 2018 року, в рамках відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми, директор Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з фахівцями Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості та працівниками відділу «Маневицьке бюро правової допомоги»  провели інформаційний семінар для громадян, які знаходяться на обліку по безробіттю. Метою семінару було формування у суспільстві розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також  попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації людини.

Під час зустрічі громадяни мали змогу ознайомитися з питаннями, які стосуються ознак торгівлі людьми; найбільш вразливих категорій людей, які можуть постраждати; загальні правила безпечного працевлаштування та рекомендації щодо ретельної перевірки репутації працедавців тощо.

Автор: Маневицький РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: