За здоровий спосіб життя – без алкоголю та цигарок

Алкоголізм – це хронічне захворювання, викликане систематичним вживанням спиртних напоїв. На цей згубний шлях, який може призвести до хвороби, стають люди, які потрапляють під негативний вплив, – в першу чергу молоді люди з нестійкою нервовою системою. Кожна третя смерть на Землі – від алкоголю. Під його впливом знижується фізична працездатність і порушується координація рухів, а це може служити причиною травм та інших нещасних випадків в побуті та на виробництві. Тривале його вживання призводить до жирового переродження печінки, порушення функцій нирок, шлунку, кишечнику та негативно позначається на стані органів дихання.

Тютюнопаління – це одна з найбільш шкідливих звичок людей. Нікотин, який знаходиться в тютюні, викликає оманливе відчуття повного благополуччя та спокою. Куріння служить однією з головних причин розвитку хронічного бронхіту, емфіземи та раку легень.

2 вересня за ініціативою Турійського РС філії Державної установи “Центр пробації” у Волинській області начальник відділу СССДМ територіального центру Горбатюк О. провела індивідуальні консультації з засудженими. Їх мета полягала у тому, щоб донести до підоблікових корисну інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про свій організм.

 

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: