Загроза може бути поруч

На сьогодні проблема насильства в сім’ї надзвичайно актуальна для нашої держави, адже найбільше потерпають від нього  соціально-незахищені верстви населення, серед яких жінки та діти. Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру Турійського району постійно здійснює виховну та профілактичну роботу з неповнолітніми та молоддю, які відбувають покарання умовно.

01 липня 2019 року в Турійському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області начальником відділу СССДМ Горбатюк Ольгою та фахівцем із соціальної роботи Бештою Лідією було проведено лекцію для умовно засудженої молоді на тему: «Загроза може бути поруч».

У ході лекції  учасників зустрічі було ознайомлено з інформацією про види насильства та можливості уникнення насильства в сім’ї. Учасники заходу дізналися про діяльність мобільної бригади соціально-психологічної допомоги. Вказана мобільна бригада надає допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства у Турійському районі. Умовно засудженим надано контактну інформацію щодо установ та організацій, а також психологічних та юридичних консультацій з питань запобігання насильству, а також  роздано буклети з можливими шляхами вирішення таких проблем.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: