Засідання групи взаємопідтримки прийомних батьків і батьків-вихователів

28 листопада 2018 року, згідно із планом роботи Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відбулось чергове засідання групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів.

На території Маневицького району функціонує 1 прийомна сім`я, в якій виховується 2 дітей, та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 13 дітей. Метою цього заходу було підвищення компетентності батьків, обмін досвідом, обговорення проблем, які виникають у процесі виховання.

З метою забезпечення найкращих інтересів дітей, які виховуються в прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу з батьками були обговорені наступні питання:

– про права дітей та Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», завданням якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського супільства проблем щодо подолання насильства в сім`ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;

– про профілактику вірусних захворювань та спалахи кору в Україні;

про успішність дітей.

В ході зустрічі батькам були запропоновані для перегляду фільми: «Кібербулінг» та відеоролики: «Діти – дзеркало батьків» та «Чи можна дітям таке говорити». Зустріч завершилася обговоренням поточних проблем та обміном досвіду.

Автор: Маневицький РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: