Засідання групи взаємопідтримки з учасниками антитерористичної операції, які проживають на території Кортеліської сільської ради

14 жовтня в нашій країні, починаючи з 2014 року, вже вп`яте  відзначають День захисника України. Свято встановлено Указом Президента України з метою вшанування мужності, бойового подвигу і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України.

З цієї нагоди, 9 жовтня 2019 року, працівниками Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з начальником Бюро правової допомоги  проведено засідання групи взаємопідтримки з учасниками  антитерористичної операції, які проживають на території Кортеліської сільської ради.

З словами привітання до присутніх звернулася психолог центру Катерина Бірук. В ході відкритого діалогу з військовослужбовцями обговорили основні проблемні питання кожної сім`ї та подальші шляхи їх вирішення. З метою оцінки психоемоційного стану з присутніми було проведено анкетування та повідомлено про можливість отримання психологічної допомоги в Ратнівському районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Михайло Михалевич в свою чергу проінформував про порядок надання безоплатної правової допомоги та перелік правових послуг, на які мають право  учасники АТО і члени їх сімей.

З метою надання соціальних послуг також були відвідані сім`ї учасників антитерористичної операції/ операції об`єднаних сил, які на даний момент служать за контрактом на сході України.

Автор: Ратнівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: