Зустріч з прийомними батьками та батьками-вихователями

27.06.2019 у Нововолинському міському  центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено чергове засідання групи взаємопідтримки для батьків-вихователів та прийомних батьків міста Нововолинська. Саме у розпал оздоровчого періоду Анжела Капрінська, працівник Центру, нагадала основні правила безпечної поведінки під час літніх подорожей, наголосила на правилах поведінки на воді та під час руху транспорту.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Супрунюк Т.М. ознайомила прийомних батьків та батьків – вихователів із змінами у законодавстві щодо загального оздоровлення дітей, із «Порядком направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого або державного бюджету».

Цікаво було дізнатися, що і рідні діти батьків-вихователів та прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу чи прийомній сім’ї, мають право на оздоровлення.

Присутні обговорили важливі питання щодо отримання путівок в оздоровчі табори «Артек», «Молода гвардія», отримали вичерпну інформацію про перелік відповідних документів.

 

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: